БУКСИРУВАЛЬНІ
ТРОСИ
підготуйся до позаштатних ситуацій на дорозі
Від провідного виробника вантажопідіймальних строп
Від 3т до 200т
буксирувальний трос - з довічною гарантією
При замовленні буксира у виконанні петля / петля знижка 10% на м'які скоби
ВАЖЛИВІСТЬ БУКСИРУВАЛЬНОГО ТРОСУ
Практично будь-який водій рано чи пізно потрапляє в екстрені дорожні ситуації, коли необхідна буксирування транспортного засобу, особливо це актуально взимку.

Коли потрібен буксирувальний трос:

  • Машина застрягла в заметі або в бруду
  • Потрібно витягнути машину з кювету
  • Потрібно завести машину з буксира
  • Потрібно довезти несправний автомобіль до місця ремонту.
Подбайте про те, щоб Буксировочний трос ТКС був у вашому багажнику, і міг прийти на допомогу в скрутну хвилину

ВИДИ буксирувальних тросів (РЕМЕНІВ)

Буксирувальні троси (ремені) відрізняються один від одного максимальним навантаженням, типом стрічки і довгою троса. Кінці буксирувальних ременів оснащені петлями для фіксації, які можуть додатково комплектуватися гаками або скобами.
ПЕРЕВАГИ буксирів «ТКС»
Буксирувальний Трос "ТКС" - важливий елемент безпеки
Буксирувальні троси класу PRO
Буксирувальні троси ТКС є професійним обладнанням.
Вони виготовляються виключно з високоякісної поліестерової стрічки призначеної для виробництва вантажопідйомних строп. По всій довжині ремінь прошивається посиленими поліестеровими нитками.

Кожна петля також має спеціалізовану прошивку, довжина якої дорівнює довжині нахлеста. Буксирувальні троси з робочим навантаженням 7 тонн і вище мають посилену петлю.
Підібрати Буксир
Висока міцність і зносостійкість
Буксирувальні троси (ремені) ТКС мають високу міцність і зносостійкість, термо- і вологостійкістю, не схильні до дії хімічних речовин, кислот і лугів, нафти, органічних розчинів, морської води і призначені для роботи в широкому діапазоні температур від -40 до +100 градусів.

Зразки кожної партії проходять випробування на розрив, таким чином рівень максимального навантаження на 100% відповідає заявленій.
Каталог Буксирів
Рекомендується вибирати буксирувальний трос з максимальним навантаженням, що перевищує в 3 рази вага автомобіля, а для екстремальних ситуацій і змагань - в 4 рази.
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
Перезвонить
Мы будем Вам перезванивать если: - Вы отметите «Да, перезвонить мне»
Payment method
оплата успешна
СПАСИБО ЗА ПОКУПКУ
Рекомендується вибирати буксирувальний трос з максимальним навантаженням, що перевищує в 3 рази вага автомобіля, а для екстремальних ситуацій і змагань - в 4 рази.
ВИРОБНИК
ТОВ НВФ "ТКС" провідне підприємство Україниз виробництва і реалізації вантажопідйомних строп, вантажного оснащення, такелажу, промислової упаковки. Якість продукції ТОВ НВФ "ТКС" регламентується міжнародними ГОСТами і внутрішнім ТУ на кожен тип продукції. Компанія проводить регулярні випробування продукції, що виробляється на міцність і відповідність зазначеним характеристикам. Експертність компанії підтверджена більш ніж 10-річним досвідом, а також постійною співпрацею з найбільшими металургійними і сільськогосподарськими підприємствами України, такими як Інтерпайп; Метівест; Centravis; Дніпроспецсталь і інші.
Адреса офісу
  • Украина, 61017
  • г. Харьков
  • ул. Пащенковская, 17
Виробництво
  • Украина, 61052
  • г.Харьков
  • ул. Малая Панасовская,1
Тепер все що є на сайті ви можете замовити в нашому Telegram боті
Close
Новинка
Мягкая скоба
при покупке буксира в комплектации петля/петля
скидка 10% на мягкие скобы