Доставка та оплата
обробка заказів
Ми намагаємося зробити все можливе, щоб ви отримали замовлення якомога швидше. Найчастіше відправкавідбувається на наступний день після замовлення, однак в окремих випадках відправка може займати до 3-хробочих днів. У разі проблем з відправкою ми повідомимо про них за допомогою контактного телефону, який визалишали при оформлення замовлення
  способ відправки про Україні
  Доставка по Україні здійснюється службою "Нова Пошта" за рахунок одержувача до відділення
  Період доставки по Україні
  После отправки заказа мы отправляем номер декларации Новой Почты в которой указано рассчитываемое время доставки. Используя номер декларации вы можете уточнить статус доставки напрямую у службы «Новая Почта» через их мобильное приложение, сайт или службу поддержки 800 500 609
   Повернення товару
   срок повернення товару
   Якщо Вам не підійшла модель або довжина ви можете повернути товар протягом 14 днів з дня доставки посилки.
    Процедура повернення товару
    Вам необхідно у вільній формі написати нам на пошту info@tks.kharkiv.ua.
    А також товар повинен відповідати «Вимогам до повернення товару».
    вимоги до повернення товару
    Для повернення Вам необхідно НАДАТИ товар в його первісному вигляді без пошкоджень і слідів використання. Правила повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині buksiry.com.ua регулюються Законом України «Про захист прав споживачів». Ми залишаємо за собою право не приймати повернуті товари, якщо стан товарів відрізняється від того, в якому Ви їх отримали. Для аргументації своєї позиції ми завжди відправляємо фотографії з невідповідності.
    У разі повернення покупець cплачує зворотну доставкe
     повернення коштів
     Після отримання повернення і підтвердження, що вимоги до поверненню товари дотримані, ми повернемо вамоплату. Для вашої зручності ми знайдемо прийнятний для вас спосіб повернення грошових коштів на карту банку,яку Ви зможете вказати менеджеру під час обговорення деталей повернення.
      Обмін
      порядок обміну
      Якщо Вам не підійшла модель і розмір, ви можете обміняти товар протягом 14 днів з дня його доставки. Для цьогонеобхідно у вільній формі написати нам на пошту info@tks.kharkov.ua або за телефоном указаному на сайті. товар повинен відповідати «Вимогам до обміну товару».
       вимоги до обміну товару
       Для обміну Вам необхідно надати товар в його первісному вигляді: без пошкоджень і слідів використання. Правила обміну товарів, придбаних в інтернет-магазині buksiry.com.ua, регулюються Законом України «Про захист прав споживачів». Ми залишаємо за собою право не приймати повернуті товари, якщо стан товарів відрізняється від того, в якому Ви їх отримали. Для аргументації своєї позиції ми відправляємо фотографії з невідповідностями.
        Оплата
        способ оплати
        Валюта покупки при здійсненні покупки - гривня. Замовлення оплачується безготівково при оформленнізамовлення на сайті, відповідною сумою замовлення, в гривні платіжними картами Visa і Master Card.